SEÇİM-2015

SEÇİM-2015

7 HAZİRAN 2015 GENEL SEÇİMLERİ
25.Dönem Milletvekili genel seçimleri, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak. Genel seçim başlangıç tarihi, YSK (Yüksek Seçim Kurulu) tarafından 10 Mart 2015 olarak açıklandı. YSK’nun seçim süreci ile ilgili olarak açıkladığı önemli tarihlerden bazıları:

23 Mart 2015
bosluk

KİNDİ

KİNDİ

 

Ortaçağın önemli alimi ve ilk İslâm filazofu

Adı  ‘Ebû Yûsuf Ya’kub bin İshak bin  es –Sabbâh el-Kindi’ olup, Güney Arabistan’ınen köklü kabilelerinden biri olan Kahtan soyundandır. Beşinci kuşaktan dedesi Eşras bin Kays,  kafilesi ile birlikte Medine’de Hz Muhammd (s.a.s) ile görüşmüş ve İslam’ı kabul etmiştir.

12 Şubat 2015
bosluk

DROGBA’nın Galatasaray’da İlk Golü

DROGBA’nın  Galatasaray’da İlk Golü

Spor Toto Süper Lig’de 22. haftanın açılış mücadelesinde lider Galatasaray, Akhisar BLD’ye konuk oldu. Manisa 19 Mayıs Stadı’nda oynanan karşılaşmayı sarı-kırmızılar yeni transferi Drogba ve Burak Yılmaz’ın golleriyle rakibini 2-1 mağlup etti.Drogba’nın Galatasaray’da ki ilk golünü izlemek için devamını oku butonuna basınız.

16 Şubat 2013
bosluk

TÜRKİYE’ye alarm!

TÜRKİYE’ye alarm!

Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Araştırmaları Merkezi (NASA), Ortadoğu’da tatlı su kaybının alarm verici düzeyde olduğunu açıkladı.

NASA’nın, Amerikan Jeofizik Birliği’nin dergisi “Water Resources Research”de yayımlanacak araştırmasında, Ortadoğu’da kötü yönetim, yeraltı suyuna artan talep ve 2007 yılındaki kuraklığın etkileri nedeniyle neredeyse Lut Gölü büyüklüğünde tatlı suyun kaybedildiği belirtildi.

13 Şubat 2013
bosluk

Bizi takip edin

merak nedir? Son Yazılar FriendFeed

Son Yazılar