Bilgisayarın sesini yükseltme


Zaman zaman bilgisayarımızda ki ses gücü yetersiz gelir.Müzik dinlerken ve film izlerken harici bir hoparlöre bağlama gereği duyarız.”Peki ya bunun başka bir yolu yok mu?” dediğimiz anda SRS audio sandbox devreye giriyor.

SRS audio sandbox nedir ne işe yarar?

SRS audio sandbox ses kartına entegreli olarak çalışan; sistemin maksimum performansta ses çıkışını sağlayan çok kullanışlı ve kullanımı da çok kolay bir programdır.

Öncelikle SRS Audio Sandbox sitesinden programı indirip kuruyoruz.Programı kurduktan sonra sağ altta saatin yanında ki programın simgesine tıklıyoruz.

 

srs audio meraklisite   Karşımıza programın bu ara yüzü çıkacaktır:
Kırmızı ok: Programımı aktif ve deaktif etmemizi sağlar.kapattığımızda program tekrar aktif edilene dek devre dışı kalır.

Sarı ok:En iyi performansı almak amacıyla yapılmış medya kategorisidir.Müzik dinlerken Music film izlerken Movies ve oyun oynarken Games seçeneklerini seçmemiz en iyi performansı almamızı sağlayacaktır.
Mor ok:Seçtiğimiz oyun-film-müzik dosyalarından kategoriyi belirleme sekmesidir.Özellikle müzik dinlerken farkı hissedeceksiniz.
Kahverengi ok:Bilgisayarımızda kullandığımız hoparlör türünü belirlememizi sağlar.

srs audio meraklisite2

 

 

Programı aktif ettikte sonra karşımıza böyle bir pencere çıkacaktır.=>>>>>

Maksimum performans almak için ayaların böyle olması gerekiyordur.Ama tabi ki sizde kulağınıza hoş gelen ses tonunu yakalamak için dilediğinizce değiştirebilirsiniz

Not=Preset e bir isim yazar ve  “Speaker” ve “Preset” arasında kalan DİSKET şekliyle ayarlarınızı kaydederseniz.Ayarlarınız değiştiğinde yazdığınız ismi preset de seçip tekrar eski ayarlarınıza dönebilirsiniz.Ayrıca “Options” sekmesinden Load default settings ile programın varsayılan ayarlarına dönebilirsiniz.

 

 

 

 

 

28 Şubat 2013 Saat : 11:08

“Bilgisayarın sesini yükseltme” için 2 Yorum

  1. orhan oteles dedi ki:

    programı indirdik teşekkurler ama aktıvasyon sıfresı olmadan sadece 15 gun kullanılıyor linkı verebılır mısınız?

  2. Bay İsimsiz dedi ki:

    sa orhan oteles crack die bir şey var onu indirip programın içine atarsan sifre die birşey kalmaz merak etme 🙂

Bilgisayarın sesini yükseltme Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Bizi takip edin

 Son Yazılar FriendFeed

Son Yazılar

%d blogcu bunu beğendi: